
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 15,6" i5 16GB 512GB NoOS 83JE007SPB
58 068 ₴
- В наявності
- Код: 187546239
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 15,6"/i5/16GB/512GB/NoOS (83JE007SPB). Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10. це сучасний пристрій, який поєднує в собі. функціональність.,. мобільність. та. продуктивність. для людей, які шукають обладнання для роботи та розваг, цей ноутбук вирізняється на фоні конкурентів завдяки використанню сучасних технологій та продуманої конструкції. Обладнання та продуктивність. Серце ноутбука становить потужний процесор. Intel Core i5-13450HX., який завдяки. 10 ядрам. забезпечує відмінну продуктивність у повсякденних завданнях та в більш вимогливих додатках. У поєднанні з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Ширина | 360 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Ємність акумулятора | 60 |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | LOQ 15IRX10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 068 ₴









