
Ноутбук Dell Pro Max 14 MC14255 14" Ryzen5 AI Pro 16GB 256GB Win11 BTO601_MC14255_EMEA
77 776 ₴
- В наявності
- Код: 187565506
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Станція робоча Dell Pro Max 14 MC14255 Ryzen 340 16GB 256GB FgrPr 14,0 W11Pro 3Y BTO601_MC14255_EMEA. Стильний, легкий і спроектований з думкою про легкість перенесення Dell Pro Max 14 поєднує продуктивність і мобільність, забезпечуючи виняткову цінність. Оснащений процесорами AMD Ryzen забезпечує виняткову тривалість роботи батареї та безперебійну роботу штучного інтелекту на пристрої. Штучний інтелект на відстані витягнутої руки Вбудований штучний інтелект спрощує роботу, безперешкодно справляється з великими наборами даних і полегшує роботу з додатками, покращеними за допомогою функцій AI від найкращих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.79 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Код виробника | BTO601_MC14255_EMEA |
| Мoдель | Pro Max 14 MC14255 |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | Radeon 840M |
| Мультимедіа | Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 256 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 776 ₴






