
Ноутбук Dell Pro Max 14 MC14255 14" Ryzen AI 9 HX PRO 2GB 1TB Win11 BTO651_MC14255_EMEA
123 714 ₴
- В наявності
- Код: 187565918
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Dell Pro Max 14 MC14255 BTO651_MC14255_EMEA - Ryzen AI 9 HX PRO 370, 14" WUXGA, RAM 32GB, 1TB, AMD Integrated, Win 11 Pro, 3OS ProSupport NBD. Процесор. Ryzen AI 9 HX PRO 370 DASH. Параметри екрану. 14" 1920x1200 (WUXGA). Вбудована пам'ять оперативна RAM. 32 GB. Жорсткий диск. SSD 1 TB (NVMe). Графіка. AMD Radeon Integrated. Встановлена операційна система. Microsoft Windows 11 Pro. Гарантія виробника. 3 роки On-Site ProSupport NBD. Ноутбук належить до цінованої серії ноутбуків бізнес-класу, адресованих переважно компаніям та установам. Ноутбуки цього типу характеризуються зовсім іншою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Ширина | 313 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Код виробника | BTO651_MC14255_EMEA |
| Мoдель | BTO651_MC14255_EMEA |
| Модель відеокарти | Radeon 890M |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 714 ₴






