
Ноутбук Asus Vivobook 15x1504VA-BQ2919W 15,6" Core i5 16GB 512GB Win11
31 531 ₴
- В наявності
- Код: 187565967
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Core 5 120U 15.6" FHD IPS-level Panel 60Hz 250nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel Graphics WLAN+BT Cam720p 42WHrs Win11 Cool Silver. Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Core 5 120U 15.6 FHD IPS-level — продуктивність і стиль на кожен день. Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Core 5 120U 15.6 FHD IPS-level це пропозиція для тих, хто шукає поєднання сучасного стилю та щоденної функціональності. Модель X1504VA-BQ2919W вирізняється екраном 15.6" FHD IPS-level, який забезпечує чітке зображення та широкі кути огляду. Продуктивність базується на процесорі Core 5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 359.7 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | X1504VABQ2919W |
| Мoдель | Vivobook 15 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 531 ₴










