
Маршрутизатор ZTE U60 мобільний 5G Wi-Fi 6 3.5 дюйма
16 994 ₴
- В наявності
- Код: 187565985
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маршрутизатор ZTE U60 — мобільний пристрій бездротової мережі з підтримкою 5G та вбудованим модемом LTE. Оснащений екраном діагоналі 3,5 дюйма з розділенням 320 x 480 пікселів. Підтримує Wi-Fi стандартів 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) та Wi-Fi 7 (802.11be) з частотою 2,4 ГГц та 5 ГГц. Функція MIMO включена. Максимально може підключити до 64 пристроїв одночасно. Тип SIM-карти: NanoSIM. Порт USB Type-C. Внутрішня антена. Живлення від акумулятора. Розміри: 158 мм (висота) x 73 мм (ширина) x 16 мм (глибина). Вага: 229 грамів. Доступні кольори: білий і чорний. Підтримує дистанційне управління. Продукт новий і оригінальний, поставляється в оригінальній упаковці з повним набором аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Ширина | 7.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 15.8 мм |
| Довжина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MIMO | Да |
| Wi-Fi стандарти | 802.11 |
| Вага | 0.229 |
| Вбудований модем | Да |
| Діагональ екрана | 3.5 |
| Довжина: | 1.6 мм |
| Джерело живлення | Батарея |
| Кнопка WPS | Немає |
| Максимум пристроїв, що під'єднуються | 64 |
| Мoдель | U60 |
| Модем LTE | Да |
| Наявність USB-порту | Да |
| Підтримка 5G | Да |
| Підтримка Wi-Fi | Да |
| Дротова мережа LAN | Немає |
| Роздільна здатність екрана | 320 |
| Тип | Маршрутизатор мобільний |
| Тип SIM-картки | NanoSIM |
| Тип порту USB | USB Type-C |
| Тип пристрою | Бездротове мобільне мережеве обладнання |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Білий, Чорний |
| Частота Wi-Fi | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 994 ₴

