
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a RyzenAI7 14"/RyzenAI7/32GB/1TB/Win11 C51HCET
91 631 ₴
- В наявності
- Код: 187576870
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 8 G1a 14" AI. Laptop. оснащений функціями. AI. нового покоління, розробленими для підвищення продуктивності, співпраці та безпеки, забезпечує виняткову продуктивність для вимогливих навантажень, пов'язаних з. 3., завдяки чому ви будете продуктивнішими та ефективнішими в роботі. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації та підтримуйте порядок завдяки функції. Microsoft Copilot. 2,3. Процесор команд AMD. Розвивайте інноваційні ідеї завдяки надзвичайно швидкому процесору. AMD Ryzen™. з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 316 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.39 |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвічувана клавіатура, Мультитач тачпад |
| Ємність акумулятора | 62 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51HCET |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 16 |
| Мoдель | EliteBook 8 G1a |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бізнес</ |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5000 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 631 ₴






