
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i ультратонкий 16"/Ultra5/32GB/1TB/Win11 C51M4ET
105 165 ₴
- В наявності
- Код: 187576871
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 8 G1i Next Gen AI PC, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 px, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro. Штучний інтелект нового покоління переосмислює продуктивність сучасних професіоналів. Відчуйте безпрецедентну продуктивність і ефективність завдяки 16-дюймовому ноутбуку нового покоління HP EliteBook 8 G1i AI. Спроектований з урахуванням стратегічних завдань, що пропонує плавну багатозадачність і унікальні функції співпраці. Досягайте більше швидше, ніж будь-коли, завдяки штучному інтелекту, який підтримує темп, полегшує завдання та аналізує дані як ніколи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 228V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69 |
| Глибина | 250 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51M4ET |
| Мoдель | EliteBook 8 G1i 16 |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 165 ₴






