
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14" Ryzen7 16GB 512GB Win11 C51N4ET
76 561 ₴
- В наявності
- Код: 187576886
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 6 G1a AI. Збільште продуктивність і відкрийте нові можливості завдяки 14-дюймовому ноутбуку. Пристрій пропонує інноваційні функції AI, надійний захист і просте управління, що робить його ідеальним для вимогливих ІТ-середовищ. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації та підтримуйте порядок завдяки функції Microsoft Copilot. 1,2. Процесор AMD. Розвивайте інноваційні ідеї завдяки швидкому та ефективному процесору AMD Ryzen™ з максимальною потужністю 16 TOPS NPU. 3,4. Легко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 319 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців |
| Ємність акумулятора | 56 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51N4ET |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 16 |
| Мoдель | EliteBook 6 G1a |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon 780M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5100 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 561 ₴








