
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16" Ryzen5/16GB/512GB/Win11 C51GSET
71 812 ₴
- В наявності
- Код: 187576902
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 6 G1ah AI. Підвищте продуктивність і відкрийте нові можливості завдяки 16-дюймовому ноутбуку HP EliteBook 6 G1ah AI. Пристрій пропонує інноваційні функції AI, надійний захист і просте управління, що робить його ідеальним для вимогливих ІТ-середовищ. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації та підтримуйте порядок завдяки функції Microsoft Copilot. 1,2. Процесор AMD. Розвивайте інноваційні ідеї завдяки швидкому та ефективному процесору AMD Ryzen™ з максимальною продуктивністю 16 TOPS NPU. 3,4. Легко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.75 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 62.5% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 56 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51GSET |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 16 |
| Мoдель | EliteBook 6 G1ah |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon 740M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 4900 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 812 ₴







