
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i 16" Ultra i7 32GB 512GB Win11 C51MJET
104 453 ₴
- В наявності
- Код: 187576916
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 8 G1i Next Gen AI PC Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Срібний. HP EliteBook 8 G1i Next Gen AI PC. Тип продукту: Ноутбук, Конфігурація: Clamshell. Тип процесора: Intel Core Ultra 7, Модель процесора: 258V. Діагональ екрану: 40,6 см (16"), Тип HD: WUXGA, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Внутрішня пам'ять: 32 GB, Тип внутрішньої пам'яті: LPDDR5x-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Arc Graphics. Встановлена система.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.69 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.5 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51MJET |
| Мoдель | EliteBook 8 G1i 16 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 453 ₴






