
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a RyzenAI5 16"/RyzenAI5/32GB/1TB/Win11 C51HPET
98 587 ₴
- В наявності
- Код: 187576917
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 8 G1a 16" AI. Laptop. оснащений функціями. штучного інтелекту. нового покоління, які підвищують продуктивність, співпрацю і безпеку, а також забезпечують виняткову продуктивність для вимогливих навантажень, пов'язаних з. AI. 3., завдяки чому робота буде більш продуктивною і ефективною. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуй і переписуй вміст, отримуй відповідні рекомендації і підтримуй порядок, завдяки функції. Microsoft Copilot. 1. Процесор команд AMD. Розвивай інноваційні ідеї, завдяки неймовірно швидкому процесору. AMD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69 |
| Висота | 12 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 62 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51HPET |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 16 |
| Мoдель | EliteBook 8 G1a |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon 840M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Сумісно використовуй |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 4800 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 587 ₴






