
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 13,3" Ultra5/16GB/512GB/Win11 C51GXET
77 455 ₴
- В наявності
- Код: 187576922
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 6 G1i AI. Досвід на основі. штучного інтелекту. і сучасна зв'язок підвищують продуктивність користувачів. 14-дюймовий. ноутбук. пропонує. NPU 11 TOPS. 1., безпеки та можливості управління корпоративного класу в високо конфігурованому ноутбуці, який відповідає вимогам корпоративних користувачів. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації та підтримуйте порядок завдяки функції. Microsoft Copilot. 2,3. Intel® забезпечує ноутбуки зі штучним інтелектом. Приділіть час на зосередження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 303 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 56 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51GXET |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 12 |
| Мoдель | EliteBook 6 G1i |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD, Не можна застосувати |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 4800 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 455 ₴








