
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i ультратонкий 16"/Ultra5/32GB/512GB/Win11 C51MMET
101 450 ₴
- В наявності
- Код: 187576926
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Інноваційний комп'ютер AI, адаптований для роботи в гібридних командах. Оснастіть свої високопродуктивні команди комп'ютером зі штучним інтелектом, який пропонує потужність, безпеку та інструменти для співпраці, необхідні як в офісних, так і в гібридних середовищах. Комп'ютер HP EliteBook 8 G1i 16" AI ефективно задовольняє вимоги багатозадачних команд по всьому світу. HP рекомендує систему Windows 11 Pro. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації та підтримуйте порядок завдяки функції Microsoft Copilot. Довгий час роботи акумулятора. Зробіть більше між зарядками,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.69 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 228V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.5 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51MMET |
| Мoдель | EliteBook 8 G1i 16 |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 450 ₴






