
Ноутбук HP ZBook Fury G1i ультратонкий 18"/Ultra7/32GB/1TB/Win11 98L96ET
220 813 ₴
- В наявності
- Код: 187577120
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. HP ZBook Fury G1i 18. Можливість виконання інтенсивних завдань на ноутбуці. HP ZBook Fury. з процесором класу десктоп. 18-дюймовий екран. забезпечує ще більшу потужність для професійних графічних карт та великої оперативної пам'яті і пам'яті для зберігання. Паралельно редагуйте відео 8K, рендерте в 3D та налаштовуйте моделі машинного навчання. Ось продуктивність. робочої станції AI. в подорожі. Можливість одночасного виконання багатьох інтенсивних завдань. Отримайте безмежну продуктивність. 1. завдяки. процесору Intel. ® класу десктоп,. 2. з максимально. 13 NPU TOPS. і з інтегрованою або окремою картою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 403 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.52 |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 289 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 99 |
| Карти пам'яті | SD |
| Кількість комірок акумулятора | 6 |
| Кеш процесора | 36 |
| Мoдель | 98 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | RTX PRO 3000 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | Читач карт пам'яті, 1x RJ-45, 1x USB 3.1 (Тип-A), 1x Thunderbolt 4, Аудіовихід, HDMI 2.1, 3x Thunderbolt 5, 2x Thunderbolt 5 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 165 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5300 |
| Яскравість матриці | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 813 ₴






