Доставка зі складу 5-10 днів. HP ZBook X G1i 16. Отримайте професійну, сертифіковану. продуктивність ISV. за доступною ціною. Збільшуйте продуктивність завдяки надійній. робочій станції класу преміум. на базі. AI. Професійні компоненти забезпечують виняткову продуктивність для співпраці з генеративним. штучним інтелектом. для дослідження концепцій дизайну або завершення моделювання 3D та концептуального дизайну. Ефективна реалізація професійних робочих процесів. Реалізуйте складні проекти та моделі 3D за допомогою. процесора Intel. ®,. 1. спеціалізованого. NPU. та інтегрованої або окремої карти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265H, Intel Core Ultra 7 265HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.04 |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 83 |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | B72XNET |
| Кількість комірок акумулятора | 6 |
| Кеш процесора | 36 |
| Мoдель | ZBook X G1i |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | RTX PRO 2000 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5300 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 403 ₴








