
Ноутбук Asus VivoBook 15x1504VA-BQ2932W 15,6"
32 927 ₴
- В наявності
- Код: 187587008
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2932W 15,6"/Core 5/16GB/512GB/Win11. Ноутбуки стали невід'ємною частиною сучасного життя, поєднуючи в собі функціональність, продуктивність і мобільність. Незалежно від того, чи використовуєте їх для офісної роботи, навчання чи розваг, вибір відповідної моделі може значно вплинути на комфорт щоденного використання. В епоху зростаючого попиту на портативні пристрої, які можуть задовольнити різні вимоги, Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2932W вирізняється як надійний вибір, пропонуючи збалансовану специфікацію та ряд корисних функцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | ASUS VivoBook 15 X1504 |
| Марка | ASUS |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 927 ₴










