
Ноутбук Asus VivoBook 17x1704VA-AU817W 17,3" Core 5 16GB 512GB Win11 (90NB13x1M008N0)
42 767 ₴
- В наявності
- Код: 187587010
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS VivoBook 17 X1704VA. X1704VA-AU817W. Зробіть повсякденні завдання чимось особливим – з ноутбуком Vivobook 17, необхідним інструментом для ефективної роботи в будь-якому місці. Він також надзвичайно зручний у використанні завдяки можливості розкласти екран на 180° і фізичній шторці веб-камери. ASUS Antimicrobial Guard Plus захищає найчастіше торкаються поверхні від шкідливих бактерій, піклуючись про ваше здоров'я. З ноутбуком Vivobook 17 кожен день буде приємнішим! Чіткіший екран. Vivobook 17 забезпечує красиве і різке зображення завдяки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 399 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | ASUS VivoBook 17 X1704 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 767 ₴


