
Ноутбук HP 15-fd0217nw 15,6" i3 8GB 512GB Win11 C1LS9EA
27 173 ₴
- В наявності
- Код: 187587519
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук HP 15 для роботи та навчання — продуктивність на кожен день і зручність мобільності. Швидка та чутлива робота. Вам потрібен ноутбук, який не зависає при багатьох відкритих додатках. Ця модель забезпечує плавність у роботі з документами та багатозадачності, тому ви можете швидко перемикатися між документами, таблицями та браузером. Наприклад, під час роботи з багатьма вкладками та редагуванням презентацій комп'ютер реагує без затримок. Додатково швидке бездротове з'єднання Wi‑Fi дозволяє підтримувати постійний доступ до онлайн-ресурсів. В результаті ви отримуєте більш продуктивний робочий день і менше розчарувань через.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | VA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.59 |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C1LS9EA |
| Мoдель | HP 15-fd0217nw |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 173 ₴


