
Відеокарта Asus Radeon RX 9060 XT Dual 16GB GDDR6 (DUALRX9060XT16G)
25 664 ₴
- В наявності
- Код: 187591048
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6. ASUS Dual -RX9060XT-16G. Сімейство графічних процесорів: AMD, Графічний процесор: Radeon RX 9060 XT. Пам'ять адаптера відеокарти: 16 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR6, Шина пам'яті: 128 біт. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 2 вент. Найважливіші технічні параметри. Графіка - Версія DirectX: 12 Ultimate. Пам'ять - Пам'ять адаптера відеокарти: 16 GB. Пам'ять -.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 20 мм |
| Мoдель | Dual Radeon RX 9060 XT |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Обсяг пам'яті | 16 |
| стандарти, що підтримуються | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра | 2640 |
| Чипсет | Radeon RX 9060 XT |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 12 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 664 ₴


