
SSD диск Wd Blue SN5100 1TB PCIe M2 WDS100T5B0E
10 336 ₴
- В наявності
- Код: 187595785
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SSD диски. - це сучасне рішення, яке призначене для всіх, хто шукає. надійності. та. швидкості. у зберіганні даних. Завдяки зростаючій популярності цих невеликих, але потужних пристроїв, користувачі можуть насолоджуватися неймовірними досягненнями, які значно покращують комфорт використання комп'ютерів і ноутбуків. Серед доступних на ринку моделей, диск. NVMe. від. WD. вирізняється винятковими параметрами, які безумовно задовольнять потреби навіть найвимогливіших користувачів. Продуктивність на найвищому рівні. Однією з ключових переваг цього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.38 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Місткість | 1 |
| Мoдель | SN5100 |
| Марка | WD |
| Надійність MTBF | 1 750 000 h |
| Роз'єм | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7100 |
| Тип пам'яті | QLC |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 336 ₴

