
Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 White OC NVIDIA 12 GB NE75070U19K9GB2050W
39 157 ₴
- В наявності
- Код: 187667484
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відеокарти. Коли ти розмірковуєш над покращенням свого комп'ютера, вибір відповідного графічного компонента є одним з найважливіших кроків. Потужна відеокарта не тільки значно впливає на якість зображення в іграх, але й дозволяє ефективніше працювати в мультимедійних додатках та професійних графічних програмах. Palit GeForce RTX 5070. - це відмінний вибір для гравців та професіоналів, які займаються комп'ютерною графікою. обчислювальна потужність і сучасні технології. використовує потужний графічний процесор. GeForce RTX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Виходи | DisplayPort x3 |
| Глибина | 291 мм |
| Мoдель | GeForce RTX 5070 White OC 12GB |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 250 |
| Обсяг пам'яті | 12 |
| стандарти, що підтримуються | NVIDIA G-Sync, Open GL 4.6, OpenGL 4.6, Ray Tracing, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Чипсет | GeForce RTX 5070 |
| Шина даних | 192 |
| Ширина | 116 мм |
| Ядра CUDA | 6144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 157 ₴




