
Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 5060 8GB TWIN X2 OC WHITE N5060208D7x195070W
21 935 ₴
- В наявності
- Код: 187667485
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Специфікація. Максимальна кількість підтримуваних дисплеїв 4. Графічний процесор GeForce RTX 5060. Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320 px. Підтримка паралельної обробки Не підтримується. Максимальна тактова частота процесора 2527 МГц. Тактова частота процесора 2280 МГц. Технологія CUDA Так. Ядра CUDA 3840. Сімейство графічних процесорів NVIDIA. Шина пам'яті 128 біт. Тип пам'яті адаптера графіки GDDR7. Пропускна здатність пам'яті 448 ГБ/с. Швидкість передачі даних 28 Гбіт/с. Кількість каналів 2. Пам'ять відеокарти 8 ГБ. Кількість вентиляторів 2 вентилятори. Діаметр чаші вентилятора 8,8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inno3D |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 250 мм |
| Мoдель | N50602-08D7X-195070W |
| Марка | Inno3D |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR7 |
| Тип з'єднання | PCI-Express x8 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴


