
Ноутбук HP OmniBook 7 14-fr0220nw 14" Ultra5 16GB 512GB Win11 C1LS5EA
48 626 ₴
- В наявності
- Код: 187668174
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP OmniBook 7 14" AI. поєднує швидку роботу з плавною багатозадачністю, підтримуваною процесором Intel® Core™ Ultra з AI. 1. Побудований з урахуванням складних умов, оснащений високоякісним дисплеєм, легким доступом до AI за допомогою вбудованого Copilot. 2. та підтримуваними штучним інтелектом відеозв'язками для професіоналів у подорожі. Протестований на міцність, більш витривалий. Протестований на стійкість до тепла, вологи та незначних падінь, ноутбук витривалий і готовий до роботи в будь-якому місці. Продуктивність ноутбука, яка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
| Ширина | 314 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14.9 мм |
| Глибина | 226.5 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 95% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 68 |
| Код виробника | C1LS5 |
| Кількість комірок акумулятора | 4 |
| Кеш процесора | 12 |
| Мoдель | OmniBook 7 14-fr0220nw |
| Максимальний час роботи | 16 |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 7467 |
| Частота процесора | 4800 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 626 ₴







