
Ноутбук MSI Crosshair A16 HX D7WFKG-077XPL 16" Ryzen9 16GB 512GB NoOS CROSSHAIRA16HXD7WFKG077XPL
113 322 ₴
- В наявності
- Код: 187674757
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук MSI Crosshair A16 HX R9 7945HX QHD+ 240Hz 16GB 512SSD RTX5060 DLSS 4. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР MSI. Ми є ключовим партнером компанії MSI. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії MSI і призначені для українського ринку. ШІСТЯДИРНИЙ. процесор. AMD Ryzen™ 9 7945HX. Швидка пам'ять. RAM DDR5 16 GB 5200 MHz. Швидкий і надійний жорсткий диск. SSD PCIe NVMe 512GB GEN 4. Високоякісний. МАТОВИЙ. екран. 16" IPS QHD+ 240Hz,. ДЕДИКОВАНА. графіка NVIDIA®. GeForce RTX 5060 8GB GDDR7,. TGP 115W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 7945HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27.9 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Код виробника | CROSSHAIRA16HXD7WFKG077XPL |
| Мoдель | Crosshair A16 |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 322 ₴

