
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1219nw 16" Ultra5 16GB 512GB Win11 C1LT4EA
48 906 ₴
- В наявності
- Код: 187704936
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP OmniBook 5 16" AI. Оживи свої проекти в подорожі, завдяки ноутбуку. Завдяки процесору. Intel® Core™ Ultra. 1. та функції швидкої зарядки. HP Fast Charge. 10. ти можеш без проблем виконувати багато завдань одночасно. Насолоджуйся чудовим зображенням, діліться ідеями за допомогою. камери FHD. 11. і не втрачай зв'язок, використовуючи всі необхідні порти. Проривні відкриття, підтримувані AI кожного дня. Зберігай продуктивність у подорожі, завдяки процесору. Intel® Core Ultra., функції. HP Fast™ Charge. 2. і. Copilot. 3. Ширший, яскравіший дисплей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.77 кг |
| Ширина | 358 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 95% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Цифрова клавіатура, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 59 |
| Код виробника | C1LT4EA |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 12 |
| Мoдель | OmniBook 5 16-af1219nw |
| Максимальний час роботи | 13 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 7500 |
| Частота процесора | 4800 |
| Яскравість матриці | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 906 ₴








