
Ноутбук Dell 16 16" 5 16GB 1000GB Win11 DC16250_RPLUR_011H
45 498 ₴
- В наявності
- Код: 187812238
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DELL DC16250 Intel Core 5 120U Ноутбук 40,6 см (16") Full HD+ 16 ГБ DDR5-SDRAM 1 ТБ SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Чорний. DELL DC16250. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: Intel Core 5, Модель процесора: 120U. Діагональ екрану: 40,6 см (16"), Тип HD: Full HD+, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Оперативна пам'ять: 16 ГБ, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 1 ТБ, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Graphics. Встановлена операційна система: Windows 11 Home. Колір продукту: Чорний. Найважливіші параметри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | VA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18.2 мм |
| Глибина | 25.1 мм |
| Код виробника | DC16250_RPLUR_011H |
| Мoдель | 16 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Пластик |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 498 ₴






