
Ноутбук HP ZBook Fury G1i ультратонкий 16"/Ultra7/64GB/1TB/Win11 C70YFET
271 870 ₴
- В наявності
- Код: 187908601
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. HP ZBook Fury G1i 16. Можливість виконання навіть найінтенсивніших завдань на ноутбуці. HP ZBook Fury. з процесором класу десктоп. Професійна графічна карта, величезна пам'ять RAM і функції співпраці, покращені штучним інтелектом. дозволяють редагувати відео 8K, рендерити в 3D і налаштовувати моделі машинного навчання. Відчуйте продуктивність. робочої станції AI. в подорожі. Можливість одночасного виконання багатьох інтенсивних завдань. Отримайте безмежну продуктивність. 1., завдяки. процесору Intel® класу десктоп. 2., з максимальною 1. 3 NPU TOPS. і з інтегрованою або окремою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Тип процесора | C-70 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.43 |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 99 |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | C70YFET |
| Кількість комірок акумулятора | 8 |
| Кеш процесора | 30 |
| Мoдель | ZBook Fury G1i |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | RTX PRO 4000 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 64 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | Читач карт пам'яті, 1x RJ-45, 1x USB 3.1 (Тип-A), 1x Thunderbolt 4, Аудіовихід, HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 5 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5200 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 870 ₴







