
Ноутбук Asus VivoBook 16 Flip 16" Ultra i5 16GB 512GB Win11 TP3607SH-RJ007W
74 829 ₴
- В наявності
- Код: 188033422
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Asus VivoBook 16 Flip 16"/Ultra 5/16GB/512GB/Win11 (TP3607SH-RJ007W). Ноутбук Asus VivoBook 16 Flip. це сучасний пристрій, який поєднує в собі. високу продуктивність. та. універсальність. Завдяки використанню інноваційних технологій, ця модель є ідеальним рішенням як для роботи, так і для розваг. З його допомогою користувачі можуть насолоджуватися відмінною якістю зображення, швидким доступом до даних та тривалим часом роботи на акумуляторі. Продуктивність. Модель. Asus VivoBook 16 Flip TP3607SH-RJ007W. характеризується. вражаючою продуктивністю. завдяки використанню процесора. Intel Ultra.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.73 кг |
| Ширина | 355 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | TP3607SHRJ007W |
| Мoдель | VivoBook 16 Flip TP3607SH-RJ007W |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Динаміки, Сенсорний екран, Читач карт пам'яті |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2880 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 829 ₴









