
Ноутбук Acer Nitro 16 AI AN16-61 16" Ryzen AI 7 16GB 1TB NoOS NHQWPEP007
89 634 ₴
- В наявності
- Код: 188041137
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: AMD Ryzen™ AI 7 350 (8 ядер, 16 потоків, 2.00–5.00 GHz, 24 MB кеш). Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 4800 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 64 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/1. Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 16". Роздільна здатність екрану.: 1920 x 1200 (WUXGA). Частота оновлення екрану.: 180 Hz. Відеокарта.: NVIDIA GeForce RTX 5050. Макс. потужність відеокарти (TGP).: 115 W. Пам'ять відеокарти.: 8 GB GDDR7. Звук.: Вбудовані динаміки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 27.5 мм |
| Код виробника | NHQWPEP007 |
| Мoдель | Nitro 16 AI AN16-61 |
| Марка | Acer |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Динаміки, Читач карт пам'яті |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 634 ₴






