
Материнська плата Sapphire PULSE B850M WIFI 521230440G
8 911 ₴
- В наявності
- Код: 188060015
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sapphire PULSE B850M WIFI (521230440G). Материнська плата. PULSE B850M. це відмінний вибір для комп'ютерних ентузіастів та тих, хто прагне побудувати продуктивну систему на основі сучасних технологій. Завдяки підтримці процесорів AMD з родини Ryzen 7000, 8000 та 9000, пропонує не лише високу продуктивність, але й велику гнучкість у виборі компонентів. Формат Micro ATX поєднує компактні розміри з повною функціональністю, що робить цю плату ідеальною як для малих, так і для стандартних комп'ютерних корпусів. Продуктивність і сумісність. підтримує сучасні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapphire |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 244 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Інші характеристики | Wi-Fi, Подсветка LED |
| Код виробника | 521230440 |
| Кількість каналів аудіо | 7.1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Мoдель | 52123-04-40G |
| Максимальна місткість пам'яті | 192 |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Підтримка RAID | Немає |
| Роз'єми на задній панелі | 2 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4 |
| Формат плати | ATX |
| Частоти роботи пам'яті | 7600 |
| Ширина | 244 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 911 ₴

