
Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL116W 16" Ryzen7 16GB 512GB Win11
53 878 ₴
- В наявності
- Код: 188252533
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Laptop Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL116W 16"/Ryzen7/16GB/512GB/Win 11. Laptop. ASUS TUF Gaming A16 FA607NUG-RL116W. це відмінне рішення для вимогливих користувачів, які шукають обладнання для роботи, навчання та розваг. Завдяки надійним параметрам та привабливому дизайну, модель ця вирізняється на фоні конкурентів. Його розширені функції роблять його ідеальним вибором для гравців та осіб, які працюють з вимогливими додатками. Продуктивність. Серце ноутбука становить потужний процесор. AMD Ryzen 7 7445HS., який завдяки. 8 ядрам. та базовій частоті 3.2 GHz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 25.1 мм |
| Код виробника | FA607NUGRL116W |
| Мoдель | TUF Gaming A16 FA607NUG-RL116W |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 878 ₴










