
Відеокарта Intel Arc Pro B50 16 ГБ 33P6PEB0BB
25 692 ₴
- В наявності
- Код: 188316558
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Intel ARC Pro B50 16GB PCI-E GDDR6 VP33P6PEB0BBIN. Шукаєш графічну карту, яка впорається з найвимогливішими завданнями в області проектування, моделювання 3D чи редагування відео? Познайомся з Intel ARC Pro B50 16GB PCI-E GDDR6 (VP33P6PEB0BBIN) - останнє досягнення інженерів Intel, яке переосмислює поняття продуктивності в професійних застосуваннях. Ця інноваційна графічна карта, що належить до серії Intel Arc Pro B-Series, є ідеальним рішенням для архітекторів, інженерів, творців контенту та кожного, хто потребує надійного інструменту для інтенсивної графічної роботи. Найважливіші характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 мм |
| Виходи | DisplayPort |
| Глибина | 27 мм |
| Мoдель | VP33P6PEB0BBIN |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 70 |
| Обсяг пам'яті RAM | 16 GB |
| стандарти, що підтримуються | DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | Intel |
| Серія | Інші |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Частота памяти RAM | 14000 |
| Чипсет | Arc B580 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 692 ₴

