
Материнська плата Gigabyte B760 G X WF6E GEN5 B760GXWF6EGEN5
9 572 ₴
- В наявності
- Код: 188318584
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Gigabyte B760 Gaming X WIFI6E GEN5. Чіпсет: Intel B760. Сокет: 1700. Формат плати: ATX. Кількість банків пам'яті: 4x DIMM. Максимальна ємність пам'яті: 256 GB. Підтримувані пам'яті: DDR5 7600(OC)/7400(OC)/7200(OC)/7000(OC)/6800(OC)/6600(OC)/6400(OC)/6200(OC)/6000(OC)/5800(OC)/5600(OC)/5400(OC)/5200(OC)/4800/4000 MHz. Звукова карта: Realtek® 7.1. Мережева карта: Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit) + Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax + Bluetooth 5.3. Внутрішні I/O порти: 4x SATA 6Gb/s, 3x M.2, 1x PCIe 5.0 (x16), 2x PCIe 3.0 x1 (x16), 1x USB Type-C, 1x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 2.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Інші особливості | Wi-Fi, Подсветка LED |
| Код виробника | B760GXWF6EGEN5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Мoдель | B760 G X WF6E GEN5 |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 |
| Підтримувані процесори | Intel |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми на задній панелі | 2 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket 1700 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4 |
| Формат плати | ATX |
| Чипсет | Intel B760 |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 572 ₴




