
Ноутбук Dell 15 15,6"/i5/16GB/1TB/Win11 DC15250_RPLU_012_MH
41 308 ₴
- В наявності
- Код: 188581530
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Laptop Dell 15 15,6"/i5/16GB/1TB/Win11 (DC15250_RPLU_012_MH). це відмінне рішення для тих, хто шукає продуктивний і стильний пристрій для роботи та розваг. Поєднує в собі сучасні технології, високу якість виконання та функціональність, що робить його ідеальним вибором для вимогливих користувачів. Далі ми представимо ключові характеристики, які вирізняють цю модель на фоні конкурентів. Технічна специфікація. це пристрій, який відповідає вимогам навіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | DC15250_RPLU_012_MH |
| Мoдель | 15 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 308 ₴








