
Ноутбук Dell Inspiron 7440 14" Core i7 16GB 1TB Win11 (INSPIRON74408024)
66 246 ₴
- В наявності
- Код: 188641079
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: Intel® Core™ 7 150U (10 ядер, 12 потоків, 1.20-5.40 GHz, 12MB кеш). Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 5200 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 32 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/0. Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Так. Тип екрану.: Глянцевий, LED, WVA. Діагональ екрану.: 14,0". Роздільна здатність екрану.: 1920 x 1200 (WUXGA). Яскравість матриці.: 250 cd/m². Відеокарта.: Intel® Graphics. Пам'ять відеокарти.: Спільна пам'ять. Звук.: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон. Веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Ширина | 314 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | INSPIRON74408024 |
| Мoдель | Dell Inspiron 14 2в1 7440 |
| Марка | Dell |
| Мультимедіа | Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 246 ₴






