
Ноутбук Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0895W ультратонкий 14"/Ultra 7/32GB/1TB/Win11 P5405CSANZ0895W
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 188695942
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбуки. У сьогоднішньому динамічному світі, де мобільність і продуктивність є ключовими, вибір відповідного ноутбука стає важливим викликом. Ноутбуки - це сучасні пристрої, які поєднують у собі функціональність, продуктивність та естетику. Серед доступних моделей виділяється ASUS ExpertBook P5405CSA-NZ0895W, який ідеально підійде як для роботи, так і для повсякденного використання. Завдяки передовій технології та елегантному виконанню, цей ноутбук є відмінним вибором для професіоналів і студентів. Унікальні технічні параметри. Ноутбук оснащений процесором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.27 кг |
| Ширина | 312 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.4 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | INC_P5405CSANZ0895W |
| Мoдель | P5405CSA-NZ0895W |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 2200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





