
Ноутбук Asus ExpertBook PM3406CKA-NZ0141W 14" Ryzen AI 7 16GB 512GB Win11 PM3406CKANZ0141W
62 356 ₴
- В наявності
- Код: 188695957
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Asus ExpertBook PM3406CKA-NZ0141W 14"WQXGA/Ryzen AI 7 350/16GB/SSD512GB/Radeon/W11 Misty Grey 3Y NBD. PM3406CKA-NZ0141W. Тип пристрою.: Ноутбук. Серія / родина.: ExpertBook P3. Тип процесора.: AMD Ryzen AI 300. Встановлений процесор.: AMD Ryzen™ AI 7 350 (2.00/5.00GHz; 8 ядер/16 потоків; 28W). Кількість ядер / потоків.: 8 / 16. Тип матриці.: IPS (In-Plane Switching). Діагональ екрану.: 14.00 дюймів. Оптимальна роздільна здатність.: 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів. Покриття екрану.: Антиблікове (Anti-Glare). Сенсорний.: Ні. Операційна система.: Microsoft® Windows 11 Home PL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42 |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Код виробника | INC_PM3406CKANZ0141W |
| Мoдель | PM3406CKA-NZ0141W |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 356 ₴





