
Ноутбук Acer Nitro V 16 AI Ryzen7 16"/Ryzen7/16GB/1TB/Win11 NHQYXEP001
92 818 ₴
- В наявності
- Код: 188697981
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-42 16"/Ryzen7/16GB/1TB/Win11 (NHQYXEP001). Ноутбук. Acer Nitro V 16 AI ANV16-42. це просунуте пристрій, яке поєднує в собі. високу продуктивність. та сучасний дизайн. Він був створений з думкою про користувачів, які потребують обладнання для інтенсивної роботи, ігор та навчання. Завдяки своїм специфікаціям, модель ця безумовно задовольнить потреби навіть найбільш вимогливих клієнтів. Продуктивність. Модель. Nitro V 16 AI ANV16-42. оснащений потужним процесором. AMD Ryzen 7 260., який працює з частотою від 3.8 до 5.1 GHz, завдяки технології Turbo Boost.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Ширина | 360 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 27.5 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | NHQYXEP001 |
| Мoдель | ANV16-42 |
| Марка | Acer |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки, Читач карт пам'яті |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота оновлення | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 818 ₴

