
Ноутбук Msi Crosshair 16 HX AI потужний 16"/Ultra 7/16GB/1TB/Win11 CROSSHAIR16HXAID
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 188711550
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: Intel® Core™ Ultra 7 255HX (20 ядер, 20 потоків, 1.80-5.20 GHz, 36MB кеш). Чіпсет.: Intel HM870. Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 5200 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 96 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/0. Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 16". Роздільна здатність екрану.: 2560 x 1600 (WQXGA). Частота оновлення екрану.: 240 Hz. Відеокарта.: Intel® Graphics; NVIDIA GeForce RTX 5060. Макс. потужність відеокарти (TGP).: 115 W. Пам'ять карти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27.9 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Код виробника | CROSSHAIR16HXAID2XWFKG219PL |
| Мoдель | Crosshair 16 HX AI D2XWFKG-219 |
| Марка | MSI |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота оновлення | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴






