
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 15,6" i5 16GB 512GB без ОС NHQZ8EP00E
65 052 ₴
- В наявності
- Код: 188749730
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. У ЦІНІ КОМПЛЕКТУ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ. (повний опис знаходиться в закладці "Гарантія"). Laptop ACER Nitro V 15 ANV15-52 15.6" IPS 165Hz i5-13420H 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4. Процесор: Intel Core i5-13420H. Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics. Диск SSD: 512GB PCIe NVMe. Екран: 15.6", 1920 x 1080px, Матриця IPS, 165Hz. RAM: 16GB, DDR4. Операційна система: Відсутня. Індекс: 2089867. Laptop ACER з екраном діагоналлю 15.6 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, оснащений процесором Intel Core i5-13420H з максимальною частотою 4.6 GHz,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.11 |
| Висота | 23.5 мм |
| Глибина | 239 мм |
| Код виробника | NHQZ8EP00E |
| Мoдель | ANV15-52 |
| Марка | Acer |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 052 ₴









