
SSD диск Goodram Core 4TB SSDRGRC014K080
36 559 ₴
- В наявності
- Код: 188782064
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SSD Core 4TB M.2 PCIe 3D NAND FLASH. Диск SSD GOODRAM Core 4TB M.2 PCIe 3D NAND FLASH. Найсучасніший інтерфейс PCIe 5.0 x4. Швидкість читання до 9 200 MB/s. Доступний у широкому діапазоні ємностей. Низьке споживання енергії – ідеально для ноутбуків. Ємність: 4TB. Диск для сучасних платформ PCIe 5.0. Goodram Core забезпечує повне використання потенціалу найновішого PCIe 5.0 x4. Передачі до 9 200 MB/s забезпечують значно швидшу роботу, ніж стандартні диски ген. 4, що гарантує довшу актуальність і сумісність обладнання. Висока продуктивність і стабільність. Диск пропонує стабільну роботу при.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | CORE 4TB |
| Надійність MTBF | 1 500 000 h |
| Об'єм | 4 л |
| Роз'єм | M.2 |
| Тип пам'яті | 3 |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 559 ₴










