
Ноутбук MSI Modern 15 15,6" Core7 16GB 512GB Win11 MODERN15F1MG663PL
46 894 ₴
- В наявності
- Код: 188792843
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MSI Modern 15 F1MG-663PL C7-150U/16GB/512GB/W11Pro 15,6" Ноутбук. Підвищте рівень свого бізнес-досвіду завдяки елегантному та ультратонкому Modern 15 F1M. Його ультратонка та легка конструкція оснащена процесором Intel Core 7. Завдяки витривалій батареї та повному набору портів I/O, незалежно від того, чи ви в офісі, добираєтеся на роботу чи подорожуєте, ви будете насолоджуватися потужністю та продуктивністю протягом усього дня. Струнка та легка серія Modern Series відчуває кожен дотик на своєму вигнутому корпусі, забезпечуючи захват. Urban Silver відображає красу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | MODERN15F1MG663PL |
| Мoдель | Modern 15 F1MG |
| Марка | MSI |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота процесора | 1800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 894 ₴




