
Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 18" Ultra i7 16GB 1TB Win11 PHN1872NHQVFEP001
105 556 ₴
- В наявності
- Код: 188792853
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: Intel® Core™ Ultra 7 255HX (20 ядер, 20 потоків, 1.80-5.20 GHz, 36MB кеш). Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 6400 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 128 GB. Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 18". Роздільна здатність екрану.: 2560 x 1600 (WQXGA). Частота оновлення екрану.: 165 Hz. Яскравість матриці.: 300 cd/m². Відеокарта.: Intel® Graphics; NVIDIA GeForce RTX 5060. Макс. потужність відеокарти (TGP).: 100 W. Пам'ять відеокарти.: 8 GB GDDR7. Звук.: Вбудовані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 308 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | PHN1872NHQVFEP001 |
| Мoдель | PHN18-72 |
| Марка | Acer |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дібікатована |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 556 ₴






