
Відеокарта Nvidia Xpertvision Palit RTX 5060 Infinity 2 OC 8GB GDDR7 HDMI 3xDP NE75060V19P1GB2063L
21 410 ₴
- В наявності
- Код: 188793394
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відеокарта Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC 8GB GDDR7 128bit HDMI+3DP PCIe5.0. Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC 8GB GDDR6 NE75060V19P1-GB2063L — потужна графічна карта для геймерів. Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC 8GB GDDR6 NE75060V19P1-GB2063L це пропозиція для користувачів, які шукають збалансовану продуктивність і сучасні графічні функції. Модель NE75060V19P1-GB2063L поєднує в собі 8 ГБ пам'яті GDDR6 з заводським розгоном, що забезпечує кращу чутливість у іграх і мультимедійних додатках. Система охолодження Infinity 2 була розроблена з урахуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Висота | 126 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort x3 |
| Глибина | 262 мм |
| Мoдель | GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 145 |
| Обсяг пам'яті | 8 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Підтримка VR | Да |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 28000 |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 40 мм |
| Ядра CUDA | 3840 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 410 ₴

