
Точка доступу Tp-Link Omada
11 277 ₴
- В наявності
- Код: 188819804
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. TP-Link OC220. Контролер обладнання Omada. слугує для централізованого управління мережею. Має такі функції як: моніторинг статистики трафіку в реальному часі та їх аналіз за допомогою вбудованих інструментів візуалізації даних, автентифікація гостей за допомогою сторінки вітання, оновлення та перезавантаження системи, а також легке масштабування мережі. Omada Cloud Controller гарантує безкоштовний доступ з хмари до центральної платформи управління - з будь-якого місця, у будь-який час та з будь-якого пристрою. Пристрій забезпечує безпечний вхід до мережі, зокрема через сторінку вітання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип антени | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | Підтримка PoE |
| Кількість портів | 2 |
| Мoдель | OC220 |
| Марка | Tp-Link |
| Режим роботи | Access Point |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 277 ₴




