
Комутатор TP-LINK Omada ES228GMP
19 458 ₴
- В наявності
- Код: 188819820
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Код E: 1210002600989. Колір: Чорний. Сертифікати: FCC, CE, RoHS. Матеріал корпусу: Метал. Ширина: 440 мм. Висота: 44 мм. Глибина: 330 мм. Рівень шуму: 46,2 дБ. Частота входу: 50/60 Гц. Об'єм флеш-пам'яті: 64 МБ. Світлодіоди: Так. Напруга входу AC: 100 - 240 В. Відносна вологість (H-H): 10 - 90%. Джерело живлення: Змінний струм. Посібник користувача: Так. Тип перемикача: Керований. Діапазон температури: -40 - 70 °C, -5 - 45 °C. Проводи: Змінний струм. Основне перемикання RJ-45 Кількість портів Ethernet: 26. Підтримка 10G: Ні. Розмір таблиці адрес: 8000.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Буфер | 4 |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 330 мм |
| Кількість портів | 28 |
| Кількість портів PoE | 8 |
| Мoдель | ES228GMP |
| Марка | Tp-Link |
| Монтаж у стійках RACK | Да |
| Потужність | 30 |
| Тип | Керований |
| Керування | Веб-браузер |
| Рівень перемикання | L2 |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 458 ₴






