
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" Ryzen5 24GB 512GB Win11 C51G1ET
56 671 ₴
- В наявності
- Код: 188853901
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Створено з думкою про динамічно розвиваються компанії. Керуйте завданнями з легкістю завдяки потужному процесору AMD з 16 процесорами NPU TOPS та можливістю розширення пам'яті. Спрощені корпоративні засоби безпеки. Забезпечте безпеку вашої компанії за допомогою антивірусної програми нового покоління з багатошаровим захистом кінцевих пристроїв від кіберзлочинців. Гібридна продуктивність без обмежень. Збільшіть продуктивність роботи вдома або в офісі завдяки співвідношенню сторін 16:10 на 16-дюймовому екрані. HP рекомендує Windows 11 Pro як рішення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.75 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51G1ET |
| Мoдель | C51G1ET |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon 740M |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 24 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 3200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 671 ₴





