
Ноутбук HP EliteBook 8 G1i 16" Ultra i5 24GB 512GB Win11 C51HQET
79 019 ₴
- В наявності
- Код: 188853912
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 8 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 24 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Срібний. HP EliteBook 8 G1i AI PC. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: Intel Core Ultra 5, Модель процесора: 225U. Діагональ екрану: 40,6 см (16"), Тип HD: WUXGA, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Оперативна пам'ять: 24 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Graphics. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro. Колір продукту:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 25.1 мм |
| Код виробника | C51HQET |
| Мoдель | C51HQET |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 24 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 019 ₴





