
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14" RyzenAI7 24GB 512GB Win11 C51GTET
90 053 ₴
- В наявності
- Код: 188853917
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP EliteBook 8 G1a Next Gen AI PC Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO PRO 350 Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 24 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Срібний. HP EliteBook 8 G1a Next Gen AI PC. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO, Модель процесора: PRO 350, Тактування процесора: 2 GHz. Діагональ екрану: 35,6 cm (14"), Тип HD: WUXGA, Роздільна здатність: 1920 x 1200 px. Оперативна пам'ять: 24 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon 860M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Ширина | 315.6 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.5 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | C51GTET |
| Мoдель | C51GTET |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon 860M |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 24 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
| Частота процесора | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 053 ₴






