
Ноутбук Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72-91CN 18" Ultra i9 32GB 1TB Win11 NHQVFEP005
122 317 ₴
- В наявності
- Код: 188958963
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук PREDATOR Helios Neo 18 AI PHN18-72-91CN 18" IPS 165Hz Ultra 9-275HX 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4 Windows 11 Home, функції AI. Процесор: Intel Core Ultra 9-275HX. Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics. SSD: 1000GB PCIe NVMe. Екран: 18", 2560 x 1600px, матриця IPS, 165Hz. RAM: 32GB, DDR5, 6400MHz. Операційна система: Windows 11 Home. Індекс: 2090739. Ноутбук PREDATOR з екраном діагоналлю 18 дюймів і роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів, оснащений процесором Intel Core Ultra 9-275HX з частотою 2.1 - 5.4 GHz, оперативна пам'ять DDR5 об'ємом 32 GB. Диск.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Predator |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 308 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | NHQVFEP005 |
| Мoдель | PREDATOR HELIOS NEO 18 PHN18-72-91CN |
| Марка | Predator |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Дібікатована |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 317 ₴










